Начальник рівненського міського відділу міліції звільнився за власним бажанням

Генерал-майор Василь Лазутко запевнив, що кандидатуру на місце начальника міськвідділу міліції підберуть швидко. Фото надане СЗГ УМВС в Рівненській області

Міліція Рівного невдовзі матиме нового керівника, оскільки полковник Єзгор, який донедавна очолював міський підрозділ цього відомства, написав рапорт про звільнення з органів і пішов на пенсію.

Цю інформацію підтвердив начальник УМВС області генерал-майор Василь Лазутко. На запитання, що спричинило звільнення, головний міліціянт Рівненщини відповів ухильно:

- І за власним бажанням, і багато проблемних питань було… 50 відсотків недоліків – це міський відділ. Якби хотів працювати, працював би. Не хоче... йде на пенсію.

За словами Василя Лазутка, кандидатуру нового начальника Рівненського міськвідділу наразі добирають. На уточнююче запитання журналістів, чи це буде не Сергій Гандзелевський, Василь Лазутко лише посміхнувся і зазначив:

- Недовго будемо підбирати, ви ж знаєте, що призначення начальників міських відділів узгоджуємо з Міністром внутрішніх справ. Вони (кандидати, — авт.) там проходять навчання.

Як відомо, наразі підполковник міліції Сергій Гандзелевський очолює Костопільський райвідділ міліції. А до того керував Млинівським.

Зі слів Василя Лазутка, ймовірно будуть ще кадрові ротації й у деяких районах області. Адже нещодавно змінилися керівники міліції трьох районів: Дубенського, Радивилівського та Корецького.

У лавах міліції Рівненщини тепер працюватиме 263 слідчих

Головний міліціонер Рівненщини став генералом


Источник: “http://4vlada.com/rivne/19682”

ТОП новости

Вход