Тепер Обама навряд чи зможе завершити своє президентство на мирній ноті - політолог

Якось дивно виглядають слова терористів — чи то ІДІЛ, чи то Аль-Каїди — що теракти — «це — 11 вересня для Франції».

Для Аль-Каїди день атаки на Торгівельний центр завершився сумно. Терористи, які організують суїцидні атаки, ніколи не могли збагнути, що на Заході ніколи не прощають загибелі власних громадян.

І тому після 11 вересня США рішуче душили мережу Аль-Каїди, роблячи неможливим повторення подібних атак в США, не боячись при цьому ні зайвих витрат, ні наземних операцій. Європейці, звичайно, не американці, і не мають ні волі, ні досвіду боротьби з подібними терористичними мережами.

Але у них є НАТО. І тепер там без питань розглядатимуть спільні військові дії, в тому числі такі самі наземні операції, як в Афганістані, чи Іраці...

Це неоднозначна новина для Обами. З одного боку, роль і вплив США у західному альянсі явно підвищиться. З іншого боку, він попри всі сподівання та відносну терпимість до вибриків Кремля тепер навряд чи зможе завершити своє друге президентство на мирній ноті.

Sergiy TaranИсточник: “http://uainfo.org/blognews/1447491645-teper-obama-navryad-chi-zmozhe-zavershiti-svoe-prezidentstvo.html”

ТОП новости

Вход