У США заявили, що торгова війна з Китаєм "поставлена на паузу"

У США заявили, що торгова війна з Китаєм "поставлена на паузу"

КИЇВ. 21 травня. УНН. Торгова війна США і Китаю “поставлена на паузу” після того, як дві найбільші економіки світу домовилися відмовитися від взаємних погроз підвищення мит на час роботи над більш широким торговим угодою. Про це заявив у неділю міністр фінансів США Стівен Мнучін, передає УНН з посиланням на Голос Америки. Об этом сообщает doneck-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Мнучін і головний економічний радник Трампа Ларрі Кадлоу повідомили, що угода, досягнута представниками Китаю і США в суботу, створює основу для вирішення проблеми дисбалансів в торгівлі в майбутньому.

“Ми ставимо торгову війну на паузу. Прямо зараз ми домовилися призупинити введення мит, в той час як ми намагаємося реалізувати цю рамкову схему ”, — заявив Мнучін в інтерв’ю американському телеканалу.

У суботу Пекін і Вашингтон заявили, що продовжать обговорення заходів, в рамках яких Китай збільшить імпорт енергоносіїв і сільськогосподарської продукції з США, щоб знизити щорічний дефіцит в торгівлі з США, що становить 335 мільярдів доларів.

Віце-прем’єр держради КНР Лю Хе, який очолював делегацію Пекіна на переговорах, заявив: “Сторони дійшли консенсусу, вирішивши не вести торгової війни і зупинити підвищення мит на товари один одного”.

За словами Лю, укладення угоди було “необхідністю”.

19 травня Білий дім і Пекін заявили, що Китай погодився суттєво збільшити закупівлі товарів і послуг в США, втім подробиць домовленості не вказували.

Президент США Дональд Трамп погрожував накласти тарифи на китайські товари на суму близько 150 мільярдів для боротьби з недобросовісною, на його думку, торговельною політикою Пекіна. В аналітиків такі заяви викликали побоювання про розгортання торговельної війни поміж двома економічними гігантами.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1731820-u-ssha-zayavili-scho-torgova-viyna-z-kitayem-postavlena-na-pauzu”

ТОП новости

Вход