Для приміщення колишньої книгарні у Луцьку хочуть знайти інвестора


Приміщення колишньої книгарні «Планета» у центрі Луцька в облраді пропонують віддати інвестору, який би погасив борги й господарював там. Втім, з цим не всі погоджуються, мовляв, приміщення знаходиться у власності Луцької міськради й питання щодо його оренди визначатимуть на місцевому рівні.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Секретар комісії Сергій Слабенко висловив невдоволення, що приміщенням займатиметься міська рада, а не облрада й запропонував хитрий юридичний хід.

«Міська рада має намір це майно виставити на приватизацію. А я пропоную піти іншим шляхом: провести ліквідацію юридичної особи через банкрутство, тоді б знайшовся інвестор, який би погасив борги і взяв це приміщення в оренду. А так, ми повинні давати кошти на погашення боргів, а приміщення буде в руках міськради», — висловився депутат.
Член комісії Вячеслав Рубльов запропоновував ініціатору це питання вивчити.

«Ви підняли це питання, маєте юридичну освіту, то варто вам доручити провести переговори із керівництвом міської ради та знайти конструктивне рішення», — зазначив депутат.
Присутні підтримали ініціативу.

Нагадаємо, що раніше в Луцькраді говорили про те, аби приміщення у центрі Луцька, де колись знаходилася книгарня «Планета», здати в оренду.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/na-prymishchennia-kolyshnoyi-knyharni-planeta-khochut-znayty-investora/” Об этом сообщает vdv-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход