Лікарю буде вигідніше працювати в селі, а не в місті, – Уляна Супрун


Задля забезпечення надання якісних медичних послуг у сільській місцевості МОЗ співпрацює з університетами та медичними закладами, а також заохочує молодь працювати на селі, пропонуючи їм вигідніший соціальний пакет.

Про це йшлося під час прес-конференції за участю міністра охорони здоров’я України Уляни Супрун та голови Волинської облдержадміністрації Олександра Савченка 1 червня.

Міністр охорони здоров’я підкреслила, що забезпечення надання якісних медичних послуг у сільській місцевості існує не тільки в Україні.

«Дуже важко переконати лікарів, щоби вони виїжджали з міст і надавали допомогу людям у сільській місцевості – чи це в Італії, чи Німеччині, чи США, чи Канаді. Є рішення надавати соціальний пакет таким лікарям, аби, можливо, в них були вищі заробітні плати, були забезпечені автомобілями, щоби вони приїздили в ті сільські місцевості», – наголосила Уляна Супрун.

Та додала, що міністерство зараз співпрацює з Волинською областю задля розповсюдження інформації про наявність вакансій для молоді. Додатковий соцпакет пропонуватимуть молодим лікарям, які після проходження інтернатури вирішитимуть працювати в селі.

«Ми хочемо показати їм, що в них буде житло, машина, що вони отримуватимуть додаткові кошти за кожного пацієнта. Я думаю, що ми мусимо заохочувати таким чином молодь і показати, що буде вигідніше, аби лікар працював у селі, а не в місті», – зазначила Уляна Супрун.

Вона розповіла, що передбачено, що під час вступу в медичні заклади на державну форму навчання абітурієнтам пропонуватимуть підписувати договори із зобов’язанням після закінчення інтернатури відпрацювати три роки в сільському медзакладі.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/likariu-bude-vyhidnishe-pratsiuvaty-v-seli-a-ne-v-misti-uliana-suprun-/” Об этом сообщает ukr-week.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход