Переможниця конкурсу, влаштованого Саакашвілі, презентувала «Державу у смартфоні»

неділя, 3 червня, 2018, 18:10 Суспільство


  • Читать эту новость на русском


Переможниця конкурсу, влаштованого Саакашвілі, презентувала «Державу у смартфоні»

ZIK
ZIKЩодня українці стикаються із приниженням чиновників, постійним очікуванням у чергах. Така бюрократична система є неефективною та занадто дорогою. Так, за минулий 2017 рік Україна витратили 60 мільярдів гривень на її утримання. Об этом сообщает provokacia.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це зазначила переможниця конкурсу від Міхеїла Саакашвілі Маргарита Овчаренко під час прес-конференції у польському місті Перемишль. Пряму трансляцію веде телеканал ZIK.


Міхеїл Саакашвілі оголосив конкурс на найкращий проект, який допоможе реформувати бюрократичну систему в Україні. За його словами, було дуже багато цікавих пропозицій, але перемогу здобула Маргарита Овчаренко. Дівчина змогла представити свій проект «Держава у смартфоні, або якою буде Україна без бюрократії» на прес-конференції в Перемишлі.


«Підходи, які реалізовувалися 3-5 років тому, вже є застарілими. Безумовно, в окремих країнах бюрократія працює – депутати виконують закони, а громадяни живуть достойним життям. Але це історія не про Україну. Тому наша мета не реформувати бюрократичну систему, а знищити її. Натомість нова система має стати технологічно сучасною та випередити час», – підкреслила Маргарита Овчаренко.


Доповідач зауважила, що кожного дня українці стикаються із приниженням чиновників, постійним очікуванням у чергах. Така бюрократична система є неефективною та занадто дорогою. Зокрема, підкреслює Овчаренко, за минулий 2017 рік Україна витратили 60 мільярдів гривень на її утримання.


«Альтернатива цьому є. Головне – це доступ кожного громадянина, який має паспорт України, до свого особистого кабінету в системі «Блокчейн» (англ. Blockchain). І усі інстанції, утримання яких ми оплачуємо зі своїх кишень, будуть непотрібними.


Блокчейн – це найбільш прогресивний механізм захисту інформації. Це технологія, яка дозволить суспільству зберігати інформацію без її знищення, підробки та видалення. Цю систему не можна зламати, оскільки дані одночасно зберігаються на всіх пристроях, де підключена ця технологія», – пояснила Маргарита Овчаренко.


Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/06/03/peremozhnytsya_konkursu_vlashtovanogo_saakashvili_prezentuvala_derzhavu_u_1337601”

ТОП новости

Вход