У Раді продовжать розглядати законопроект про Антикорупційний суд

вівторок, 5 червня, 2018, 8:38 Політика

  • Читать эту новость на русском


У Раді продовжать розглядати законопроект про Антикорупційний суд

Верховна Рада України. Фото: Марків Михайло/УНІАН
Верховна Рада України. Фото: Марків Михайло/УНІАНВерховна Рада 5 червня продовжить розгляд у другому читанні президентського законопроекту про Антикорупційний суд. Об этом сообщает bike-crimea.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це йдеться у порядку денному Ради, опублікованому на сайті парламенту.


Упродовж пленарного вівторка депутати продовжать розгляд поправок до доопрацьованого до другого читання законопроекту №7440 «Про Вищий антикорупційний суд», внесеного Президентом України до парламенту у грудні 2017 року. У першому читанні ВР ухвалила його 1 березня 2018 року.


Окрім того, парламентарії планують включити до порядку денного сесії понад 20 проектів законів і постанов. Серед них – президентський проект №8265 «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі», законопроект №8337 «Про внесення змін до Закону України «Про боротьбу з тероризмом» (щодо основ соціального захисту заручників)» та урядовий законопроект №8324 «Про Антикорупційну стратегію на 2018-2020 роки».


Цього дня у повторному читанні, з пропозиціями Президента, у Раді мають намір розглянути закон «Про приватну детективну (розшукову) діяльність», ухвалений у парламенті 13 квітня.


Також порядком денним передбачено розгляд у першому читанні трьох законопроектів №8157, 8157-1, 8157-2 стосовно створення та діяльності Національного бюро фінансової безпеки України.


Разом з тим Рада планує ухвалили кілька постанов щодо перейменування населених пунктів, зокрема міста Переяслав-Хмельницький.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/06/05/u_radi_prodovzhat_rozglyadaty_zakonoproekt_pro_antykoruptsiynyy_sud_1338711”

ТОП новости

Вход