З безголовим птахом бавилися діти у Рівному: відео і коментар психіатраВідео, на якому діти на Лебединці бавляться безголовим голубом, виклали у спільноті Типове Рівне у соцмережі Фейсбук з коментарем: Об этом сообщает newsradio.in.ua со ссылкой на СМИ.


Типове Рівне 23 год · Instagram · Діти на Лебединці бавляться з обезголовленим птахом на мотузці. Що скажете про таких діток?
Це відео викликало чимало обурливих коментарів. Рівняни писали, що ці діти - майбутні садисти, що, якщо так поводяться зараз, то у дорослому віці підніметься рука і на людину. Також запитували, чому автор відео не відреагував на таку поведінку хлопчаків і не вкликикав, приміром, поліцію.


Але дитячий психіатр Василь Галябар у такій поведінці дітей не бачить відхилень і називає її підлітковими хвастощами одне перед одним:


Діти по-всякому чинять. І відривають крильця метеликам, і мухам. І колись, як я ще в школу ходив, «запрягали» муху і вона лазила на уроках по столах. Роблять всяке таке.

Діти ще не мають відчуття, як ми з вами, що все на світі живе і потрібне. Видно, цікавість трішки переважила над вихованням.

Я не думаю, що це – якийсь симптом. Це просто як Том Сойєр крутив пацюка. Ми ж не кажемо, що він — ненормальний.В таких випадках, каже психіатр, потрібно дитину зупинити, поговорити з нею, якщо бачиш, що вона не буде сприймати це агресивно. А найкраще — повідомити їхнім батькам, щоб вони поговорили самі з дітьми і пояснили, що над мертвими не можна чинити наруги. Адже необхідно, щоб це пояснювала людина, яка є авторитетом для дитини.


Мирослава Опанасик Радіо Трек

Джерело статті: “http://radiotrek.rv.ua/news/dity_z_ptahom_227028.html”

ТОП новости

Вход