У США звільнили помічницю Трампа через слова про швидку смерть Маккейна

У США звільнили помічницю Трампа через слова про швидку смерть Маккейна

Джон Маккейн Об этом сообщает transkarpatia.in.ua со ссылкой на СМИ.


КИЇВ. 6 червня. УНН. Білий дім звільнив помічницю президента США Дональда Трампа Келлі Садлер через цинічне висловлювання на адресу смертельно хворого політика Джона Маккейна. Садлер запропонувала чиновникам ігнорувати думку сенатора, який “все одно скоро помре”. Про це повідомило CNN, передає УНН.

“Келлі Садлер більше не працює в адміністрації президента”, — сказав заступник прес-секретаря Білого дому Радж Шах.

Скандал спалахнув у травні нинішнього року, коли в США йшли активні дебати з приводу призначення Джини Хаспел на посаду глави ЦРУ.

Зокрема, Келлі Садлер на нараді запропонувала не брати до уваги незгоду Джона Маккейна з кандидатурою Хаспел, пославшись на його поганий фізичний стан.

“Він все одно вмирає”, — вимовила чиновниця.

Висловлення Садлер викликало гостру реакцію з боку родичів сенатора. Дочка Джона Маккейна закликала Білий дім звільнити Садлер.

Нагадаємо, у липні 2017 року у Маккейна діагностували важку форму раку мозку. Тоді ж 81-річний політик переніс операцію. Зазначимо, що з грудня минулого року він не бере безпосередньої участі в роботі сенату, залишаючись у своєму штаті Арізона під наглядом лікарів.

Після скандального висловлювання Садлер не приносила публічних вибачень. Білий дім теж відмовився виступити із засудженням її вчинку. Втім, Келлі попросила вибачення у дочки Маккейна Меган у телефонній розмові.

Відзначимо, що після того, як фраза Садлер потрапила в пресу, у Білому домі стали обговорювати проблему витоків інформації. Пошук тих, хто міг зливати інформацію про наради, загострив відносини між співробітниками Білого дому, стверджують джерела CNN. Сама Садлер вважала, що до витоку причетна її колега Мерседес Шлапп.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1734667-u-ssha-zvilnili-pomichnitsyu-trampa-cherez-slova-pro-shvidku-smert-makkeyna”

ТОП новости

Вход