#SaveOlegSentsov: у Москві затримали трьох активістів

Так, на московському проспекті Сахарова на акції протесту мітингувальники, виступили за звільнення голодуючого в російській колонії українця Олега Сенцова та інших політв’язнів, пише “Новая газета”.

Крім того, вони вимагали припинити переслідування політичних опонентів влади і практику порушення кримінальних справ за репости в Інтернеті. Об этом сообщает dispute.in.ua со ссылкой на СМИ.


Загалом було заявлено 10 000 учасників мітингу, але за відомостями журналістів телеканалу “Дощ”, на даний момент в акції беруть участь близько півтисячі осіб. Демонстранти тримають плакати з іменами політв’язнів. Організатори мітингу оцінили кількість учасників у три тисячі людей, а місцева поліція – 1,7 тисяч.


Один з організаторів акції Лев Пономарьов розповів, що трьох людей затримали “за неприйнятні висловлювання на адресу президента”.


Також Пономарьов повідомив, що мета акції – “звернути увагу суспільства на катастрофічну ситуацію в країні з порушенням основних прав і свобод громадян”.


Організатори мають намір звернутися до влади із закликом припинити переслідувати опозиційних активістів і учасників акцій протесту.


“ОВС-Інфо” повідомляє, що на мітингу затримали Дар’ю Полюдову та Івана Гуськова. Вони перебувають у відділенні поліції по Красносельскому району. За словами Полюдової, їх звинувачують у порушенні правил учасників заходу. (частина п’ята статті 20 КпАП).


Нагадаємо, Сенцов оголосив про початок голодування 16 травня. Сенцов вимагає звільнити всіх утримуваних Росією політв’язнів.


Український інтерес

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/saveolegsentsov_u_moskvi_zatrymaly_troh_aktyvistiv_289334.html”

ТОП новости

Вход