Прокуратура оголосила про підозру двом учасникам "Самооборони Криму"

Прокуратура оголосила про підозру двом учасникам "Самооборони Криму"

КИЇВ. 12 червня. УНН. Прокуратура АРК спільно із ГУ НПУ у АРК та м. Севастополі повідомила про підозру учаснику “Самооборони Криму” та його спільниці — громадянці РФ, які у березні 2014 року викрали громадянина України і незаконно утримували його із застосуванням фізичних і моральних тортур. Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури України, передає УНН. Об этом сообщает vesti-ukr.in.ua со ссылкой на СМИ.

“Під час проведення слідчих дій один із потерпілих впізнав серед осіб, які причетні до його викрадення, незаконного утримання та проведення допитів з погрозою застосування зброї, активного учасника цього формування та його спільницю — громадянку Російської Федерації”, — йдеться у повідомленні.

Як раніше повідомлялося, у ході здійснення досудового розслідування установлено, що упродовж березня 2014 року члени незаконно створеного озброєного формування “Самооборона Криму”, без жодних законних повноважень у м. Сімферополі затримували громадян України, після чого тривалий час незаконно утримували їх у невідомому місці. Потерпілі постійно перебували з мішками на головах та піддавалися моральним та фізичним стражданням.

Вживаються заходи щодо отримання дозволу на затримання підозрюваних та оголошення їх в розшук.

“На сьогоднішній день більше сорока членам незаконно створеного озброєного формування „Самооборона Криму“ повідомлено про підозру. Ці підозри ґрунтуються на беззаперечних доказах. Деякі з підозрюваних вже перебувають у державному розшуку, проте, в окремих випадках, ми наполягатимемо на оголошенні їх і в міжнародний розшук”, — прокоментував прокурор Автономної Республіки Крим Гюндуз Мамедов.

Кримінальне провадження у справі здійснюється за ч. 2 ст. 146 КК України “незаконне позбавлення волі або викрадення людини”.

Як повідомляв УНН, у поліції існує реєстр учасників незаконного збройного формування під назвою “Самооборона Криму”, куди внесено повні данні відносно 860 осіб.


Джерело статті: “http://www.unn.com.ua/uk/news/1735637-prokuratura-ogolosila-pro-pidozru-dvom-uchasnikam-samooboroni-krimu”

ТОП новости

Вход