Нововолинські шахтарі мітингують під Кабміном (ФОТО)


15 представників нововолинських шахтарів відправилися у Київ під стани Кабміну на загальнодержавний мітинг через заборгованість з виплати зарплат. Про це повідомляє “БУГ“.
Об этом сообщает antitrust.in.ua со ссылкой на СМИ.

Нагадаємо, акцію протесту шахта №10 розпочала 2 липня. 40 гірників знаходилися під землею, вимагаючи погасити заборгованість з виплати заробітної плати за три місяці, яка сягає близько 11 мільйонів. 4 липня, на третій день протестів під землею, гірники шахти №10 «Нововолинська» піднялися з копальні. Наразі частина працівників пишуть заяви на звільнення.

5 липня, під стінами Верховної Ради України, гірники з усієї України вимагають від депутатів ухвалення законопроекту, що передбачає збільшення бюджетного фінансування вугільної галузі на 2,8 млрд гривень. За інформацією видання, для погашення заборгованості перед всіма копальнями держави планують виділити 200 мільйонів гривень. Кошти візьмуть із реструктуризації. На десяту шахту Нововолинська – лише 15 мільйонів.

Близько 9-ї години до волинських шахтарів вийшов народний депутат України від 19 округу Ігор Гузь, який раніше наголошував, що буде підтримувати шахтарів. Обранець заявив, що докладе максимум зусиль, аби гірникам виплатили заробітну платню.

Далі після мітингу під стінами ВРУ, шахтарі планують йти під стіни Кабміну, аби зустрітися із профільним міністром Насаликом.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/нововолинські-шахтарі-мітингують-пі/”

ТОП новости

Вход