Супрун назвала головну небезпеку туалетів

Супрун назвала головну небезпеку туалетів
Результати досліджень останніх років показали, що сушарки для рук є дуже небезпечні для здоров‘я Об этом сообщает vilna-ukraina.in.ua со ссылкой на СМИ.


В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун стверджує, що у вбиральнях кімнатах краще не встановлювати автоматичних сушарок для рук – це небезпечно для вашого здоров’я.


Про це Супрун написала на своїй сторінці в соцмережі Facebook.


«Уявляєте ви фільм жахів з сушарками для рук в головній ролі? Результати досліджень останніх років показали, що сушарки для рук дуже небезпечні для здоров’я. Майже як в хоррорі про повстання машин – вони акумулюють різні бактерії і мікроорганізми з повітря приміщення, а потім випускають їх сушіть за допомогою сушарки, вони можуть залишитися не такими чистими, як ви думаєте», – пояснює в. о. міністра охорони здоров’я.


Чиновник розповіла також про сучасних дослідженнях на цю тему. Виявляється, їх досить багато, а результати часто суперечать один одному.


«Деякі дослідники стверджують, що бактерії в сушарках є і їх дуже багато. Більш того, їх кількість зростає мало не в геометричній прогресії в залежності від того, наскільки довго зразок для дослідження перебував під потоком повітря з сушарки. Інші вчені вказують, що не все так страшно. Головне – потрібно стежити за гігієною пристрою і міняти фільтри. Це допоможе зменшити кількість бактерій і мікроорганізмів майже на 75%. Крім цього, є дослідження, які не рекомендують використовувати сушарки в лікарнях, адже деякі з виявлених бактерій можуть викликати інфекцію у людей зі слабким імунітетом. А ще одна група науковців доводить, що взагалі немає різниці, чим сушити вимиті руки», — розповіла Супрун.


Лікар дала ряд рекомендацій, як вберегти своє здоров’я:


  • Якщо ви щасливий володар сушарки для рук – вчасно міняйте фільтри. Це стосується, насамперед, адміністрацій закладів, які відвідує велика кількість людей. У кожного фільтра для сушіння є термін придатності. Не користуйтеся, коли вже пора замінити!
  • Поставте в приміщенні одноразові рушники для рук. Це самий безпечний і швидкий метод сушіння рук з точки зору гігієни.
  • Якщо вибираєте між сушаркою і рушником, то краще все-таки рушник. Особливо, якщо ви працівник системи охорони здоров’я.


«Поставте в приміщенні одноразові рушники для рук. Це найбільш безпечний та швидкий метод сушіння рук з точки зору гігієни.Якщо маєте вибір між сушаркою та рушником — обирайте рушник. Особливо, якщо ви працівник системи охорони здоров’я. На перший погляд це дуже прості речі, проте саме на них будується наше з вами здоров’я. Мийте та сушіть руки ретельно і будьте здорові!», — резюмувала посадовець.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/health/suprun-nazvala-golovnu-nebezpeku-tualetiv-510208.html”

ТОП новости

Вход