Валентин Резніченко очолив рейтинг губернаторів за виконаними обіцянками

Перше місце в рейтингу займає голова Дніпропетровської обласної держадміністрації Валентин Резніченко — Валентин Резніченко очолив рейтинг губернаторів за виконаними обіцянками
Перше місце в рейтингу займає голова Дніпропетровської обласної держадміністрації Валентин Резніченко

Основні напрямки, на яких зосередилася команда Резніченка — капітальний ремонт доріг, шкіл, дитячих садків, стадіонів, водогонів і лікарень Об этом сообщает pressa-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Аналітичний портал «Слово і діло» опублікував оновлений рейтинг губернаторів України за кількістю виконаних обіцянок.


rating_all_ukr

Перше місце в рейтингу вже традиційно займає голова Дніпропетровської обласної держадміністрації Валентин Резніченко.

Основні напрямки, на яких зосередилася команда Резніченка — капітальний ремонт доріг (відремонтовано понад 500), шкіл (понад 30), дитячих садків (50), стадіонів (20), водогонів (50) і лікарень. Крім того, спільно з Фондом Петра Порошенка та Першою Леді Мариною Порошенко ДніпроОДА створює новий освітній простір, відкриваючи інклюзивні класи в кожній школі і реконструюючи всі школи з урахуванням потреб особливих дітей.

Дніпропетровська ОДА активно займається патріотичними проектами: відкрила парк Героїв АТО поруч з будівлею адміністрації, музей АТО, і в серпні цього року в центрі Дніпра встановила найвищий в Україні флагшток (72 метри), на якому розвивається державний прапор._


Юрій Ткаченко

Юрій Ткаченко, голова Черкаської ОДА, посів друге місце серед відповідальних губернаторів. Ткаченко активно зайнятий енергоефективністю. Завдяки його зусиллям, постачальники тепла області скоротили споживання природного газу на 21%.

Ткаченко також приділяє увагу освіті, зокрема, він пообіцяв і ввів у 15 школах області новий предмет — робототехніка.


__02

Геннадій Москаль

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль — на третьому місці. Він очолює регіон, який сумно відомий масовою контрабандою цмгарок і потоками нелегальних мігрантів. Зупинити контрабанду Москалю поки не вдалося, але потік нелегалів через угорський кордон скоротився. Крім того, губернатор дав і виконав кілька обіцянок відремонтувати дороги між райцентрами.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/valentin-reznichenko-ocholiv-reyting-gubernatoriv-za-vikonanimi-obicyankam-528718.html”

ТОП новости

Вход