У Волинській ОДА представили керівника нового управління (фото)
Голова Волинської облдержадміністрації Олександр Савченко представив керівника модернізованого управління ОДА. Об этом сообщает agatov.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це йдеться на сторінці посадовця у Facebook.


Відповідно до нової структури обласної державної адміністрації з червня 2018 року назву управління культури обласної державної адміністрації змінили на управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації. Відповідно відбулися зміни і в частині функцій управління, які доповнили завданнями щодо координації діяльності, здійснення контролю за діяльністю виконавчих органів влади на місцях в частині реалізації державної політики з питань релігій та національностей.

На розширеному засіданні колегії управління культури, з питань релігій та національностей голова облдержадміністрації Олександр Савченко представив керівника модернізованого управління – Ольгу Чубару, яка до цього обіймала посаду начальника управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації.

Ольгу Чубару призначили на посаду 10 вересня 2018 року, за погодженням із Міністерством культури України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГОЛОВА ВОЛИНСЬКОЇ ОДА ВСТИГ ДАТИ 21 ОБІЦЯНКУ (ІНФОГРАФІКА)Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/news/volin/30546/u-volinskij-oda-predstavili-kerivnika-novogo-upravlinnya-foto.html”

ТОП новости

Вход