Хіти тижня. "Лукашенко к старости стоптался?": Путін, який раптово "підріс", спантеличив мережу (фото)

Різниця в зрості двох президентів значно менша, ніж на попередніх фотографіях.​

Путін і Лукашенко. Фото: Твіттер. Об этом сообщает s-narodom.in.ua со ссылкой на СМИ.

Одна з протокольних фотографій на зустрічі президентом Росії і Білорусі Володимира Путіна і Олександра Лукашенка повеселила користувачів мережі через неприродню різницю в зрості двох лідерів, передають Патріоти України.

"Ми обговорювали питання про рефінансування боргу в $ 1 млрд. І тут теж відторгнення не було ніякого", — наводить цитату Лукашенка в своєму Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов.

Однак користувачі мережі іронізували не тільки з приводу заяви, а й звернули увагу на зріст Лукашенка на фото. Різниця в зрості двох президентів значно менша, ніж на інших фотографіях. "Стоптався наш Олександр Григорович до старості якось", — зазначив коментатор.

"А навіщо рефінансувати Ви їм просто вибачте і подаруйте, а ми оплатимо", "Політичний труп — Вован зараз взагалі все рефінансує і пробачить за лояльність, тільки б з ним хоч хто-небудь розмовляв", пишуть інші користувачі.Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/zhaby/khity-tyzhnia-lukashenko-k-starosty-stoptalsia-putin-iakyi-raptovo-pidris-spantelychyv-merezhu-foto-248231.html”

ТОП новости

Вход