У Львові презентуватимуть альбом IVASYUK

У понеділок, 22 жовтня, у Львові, у Національному драматичному театрі ім. М Заньковецької, співачка Брія Блессінг і гурт Shockolad презентують свій новий спільний альбом IVASYUK. Про це повідомили 4stydio.Початок концерту – о 20:00. Це буде вечір нової музичної та виконавської філософії знаних і менш знаних пісень легендарного українського композитора Володимира Івасюка. Про це повідомила журналіст Галина Гузьо. Об этом сообщает ГЛАСНЫЕ НОВОСТИ со ссылкой на СМИ.


Реліз альбому IVASYUK, над яким «американська співачка з українською душею» Брія Блессінг / Bria Blessing і відомий гурт Shockolad (подружжя блискучих українських музикантів – Ігор Гнидин та Анастасія Литвинюк) працюють уже близько двох років, заплановано на 10 жовтня. А 22 жовтня на заньківчанській сцені відбудеться перша повна презентація нової збірки: прозвучать усі десять пісень із компакту, а також кілька композицій, які не потрапили до нього.


Альбом IVASYUK об’єднає деякі з найбільш улюблених пісень Володимира Івасюка, зокрема, «Червона Рута», «Я піду в далекі гори», «Водограй». Увійдуть у збірку й інші твори маестро: «У долі своя весна», «Над морем», «Нестримна течія», «Балада про дві скрипки», «Два перстені», «Пісня буде поміж нас» та «Відлуння твоїх кроків». Творчий тандем Брії Блессінг і Shockolad створив свіже, сучасне звучання для пісень Івасюка, при цьому ретельно зберігаючи цілісність і душу текстів та мелодій. Музиканти експериментували зі стилями, а також з акустичним та електронним звучанням. IVASYUK – це вишукана й інтелігентна суміш поп-музики, R&B та джазу. Альбом створено і записано зі смаком, любов’ю й захопленням.


Як альбом IVASYUK, так і живі однойменні концерти запрошують слухача до творчої музичної подорожі у часі, яку розпочав у минулому Володимир Івасюк і яку зараз зберігають та втілюють у майбутнє Брія Блессінг і гурт Shockolad. Раніше окремі твори із альбому IVASYUK творчий тандем презентував у рамках проектів «ІВАСЮК» та «ІВАСЮК. ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ», а цього літа й на знаменитому Міжнародному фестивалі Leopolis Jazz Fest.4stydio

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_prezentuvatymut_albom_ivasyuk_296322.html”

ТОП новости

Вход