Тимошенко зловили на черговій брехні (фото)

У партії «Батьківщина» стверджують, що Юлія Тимошенко ходить вулицями Києва без охорони, хоча це не так.

Об этом сообщает v-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

У суботу, 29 вересня, Юлія Тимошенко і народні депутати партії «Батьківщина» вшанували у Києві пам’ять жертв Бабиного Яру. Поставити квіти до пам’ятного знаку загиблим від рук нацистів у роки Другої світової війни разом з Тимошенко та її депутатами прийшли молоді активісти «Батьківщини». Пізніше один із них, голова Подільської районної у м. Києві організації «Батьківщина Молода» Богдан Баранцов вихвалявся у Facebook, що Тимошенко «просто на вулиці, без натовпу охорони спілкується з людьми», передають Патріоти України.

Але чи дійсно під час вшанування жертв нацистів лідера «Батьківщини» не супроводжували охоронці? Переглянемо інші світлини з вчорашнього заходу за участю Юлії Тимошенко. Щонайменше на одній із них (фото опублікувала у Facebook прес-секретар Тимошенко Марина Сорока, – ред.) можна побачити особистого охоронця очільниці «Батьківщини». Чоловік іде зліва від Тимошенко, позаду народного депутата Івана Крулька.

Те, що на знімку справді охоронець Тимошенко, журналістам підтвердили співробітники штабу «Батьківщини». Звати охоронця – Сергій.

Як бачимо, аби здаватися ближчими до простих людей, у «Батьківщині» не гребують поширювати брехню, що Тимошенко начебто «виходить у народ» без охоронців.

Джерело: Інформатор

Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/tymoshenko-zlovyly-na-cherhovii-brekhni-foto-248896.html”

ТОП новости

Вход