В анексованому Криму людям відмовляють у медпослугах за відсутності російських паспортів – новини ZIK.UA

вівторок, 2 жовтня, 2018, 17:39 Події

  • Читать эту новость на русском


В анексованому Криму людям відмовляють у медпослугах за відсутності російських паспортів

Фото з відкритих джерел
Фото з відкритих джерелУкраїнці не можуть отримувати якісні належні медпослуги на території окупованого Криму. Об этом сообщает kriminal-tv.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін під час засідання комітету з питань охорони здоров’я у Верховній раді, передає РБК-Україна.


За його словами, людям відмовляють у послугах лікарів за відсутності російських паспортів.


«Нажаль, заклади охорони здоров’я на непідконтрольній території доступні не для всіх громадян України. Тут ми маємо і окремі сумні випадки, і загальні. Можна констатувати, що основні проблеми, з якими стискаються громадяни України в окупованому Криму у сфері охорони здоров’я – це дискримінація за наявністю фейкового громадянства РФ. Адже без нього люди не можуть отримувати медичні послуги», – повідомив Бабін.


Представник президента наголосив, що в окупованому Криму відсутні досвідченні лікарі, які б могли надавати допомогу людям в лікарнях.


«Це питання відсутності належної якості фахівців, а також проблема сучасних вакцин та сучасних медичних протоколів. Ми це питання підіймали неодноразово. Зокрема, була низка нарад на рівні МОЗ і інших повноважних органів влади. Нажаль, ми часто просто не можемо розуміти ту ситуацію. А вона впливає і на підконтрольну територію. Зокрема, питання вакцинацій та епідемій», – додав він.


Нагадаємо, раніше Бабін повідомляв, що у анексованому Криму встановлено тотальний інформаційний контроль Росії.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/10/02/v_aneksovanomu_krymu_lyudyam_vidmovlyayut_u_medposlugah_za_vidsutnosti_1418449”

ТОП новости

Вход