Військова прокуратура заочно розслідуватиме справу Клименка – новини ZIK.UA

п’ятниця, 5 жовтня, 2018, 13:31 Події

Військова прокуратура заочно розслідуватиме справу Клименка

Олександр Клименко. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Олександр Клименко. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН


Печерський районний суд Києва дав дозвіл Головній військовій прокуратурі на заочне розслідування стосовно колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка. Об этом сообщает ukr-efir.in.ua со ссылкой на СМИ.
Про це повідомляє 5 жовтня заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає «Українська правда».


«Сьогодні судом, з дотриманням всіх норм КПК України, оголошена ухвала суду про надання згоди на проведення спеціального (заочного) досудового розслідування щодо підозрюваного Клименко. Далі в суд піде обвинувальний акт», – пише Матіос.


За словами Матіоса, військова прокуратура ще у березні закінчила розслідування «гелікоптерної» справи (52 підозрювані податківці, 27 в Україні, збитки більше 100 мільярдів гривень по курсу 8 за долар, повернули державі під час слідства майна та коштів більш ніж на 100 млн. доларів США).


«Прокурор звернувся до суду з клопотанням на початку липня 2018 року. Суд 13 засідань поспіль 3 місяці слухав аргументи прокурорів військовоі прокуратури та сторони захисту.


Підозрюваного Клименка у процесі предоставляло аж 5 адвокатів», – описує подальші події прокурор.


За його словами, суд залучав 4 адвокатів для надання безоплатної правової допомоги у зв’язку з тим, що захисники підозрюваного Клименка систематично не з’являлись в судові засідання та самовільно залишали засідання під час розгляду клопотання.


Матіос зазначає, що попри затягування судового процесу суд виніс позитивне рішення на користь прокуратури.


Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/10/05/viyskova_prokuratura_zaochno_rozsliduvatyme_spravu_klymenka_1420781”

ТОП новости

Вход