Освітяни вийдуть під Кабмін на Всеукраїнську акцію протесту профспілок

Освітяни України у Міжнародний день боротьби з бідністю візьмуть участь у Всеукраїнській акції протесту профспілок. Об этом сообщает vchaspik.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляється на сайті ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.


Президія Федерації профспілок України на своєму засіданні прийняла рішення про проведення у два етапи Всеукраїнської акції протесту профспілок.


Перший попереджувальний етап відбувся вчора, 9 жовтня 2018 року, у рамках Всесвітнього дня дій за гідну працю в областях України в трудових колективах на підприємствах, організаціях: у першій половині дня у трудових колективах, а в другій – у формі публічних заходів в обласних центрах.


Другий заключний етап запланований на 17 жовтня 2018 року – у Міжнародний день боротьби з бідністю – у Києві.


Мітинг-хода розпочнеться від майдану Незалежності до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України.


Загальні вимоги учасників профспілкових акцій протесту до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України:


  • припинити економію на людині праці, встановити з 1 січня 2019 року мінімальний рівень оплати праці не нижче 7700 гривень, відповідно до норм вітчизняного законодавства та міжнародних конвенцій;

  • не допустити підвищення цін на природний газ, а також тарифів на електроенергію та житло-комунальні послуги для населення. Надра і ресурси є власністю українського народу;

  • забезпечити в Державному бюджеті України на 2019 рік належні видатки на освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, розвиток галузей економіки;

  • стоп державному рейдерству майна профспілок та наступу на їх права!До основних вимог додаються галузеві вимоги від кожної з профспілок – освітян, медиків, адже гарантії працівникам бюджетної сфери мають бути належним чином профінансовані Державним бюджетом України.


Вимоги профспілки працівників освіти і науки України:


Фото: із сайта ЦК Профспілки працівників освіти і науки України


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКІ ПЕДАГОГИ ПРОСЯТЬ 10% НАДБАВКИ ДО ПОСАДОВОГО ОКЛАДУ


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/news/ukrayina/31247/osvityani-vijdut-pid-kabmin-na-vseukrayinsku-akciyu-protestu-profspilok.html”

ТОП новости

Вход