На Жовківщині підприємство незаконно використовувало 80 гектарів сільгоспугідь

Протиправне рішення Замочківської сільської ради прокуратура виявила у грудні 2017 року. Про це повідомили в Прес-службі прокуратури Львівської області.

З’ясувалось, що орган місцевого самоврядування передав у користування одному із господарюючих товариств сільгоспугіддя загальною площею понад 80 га, вартістю 77,8 млн грн, всупереч положенням земельного та цивільного законодавства. Об этом сообщает АРХИВ КОМПРОМАТА со ссылкой на СМИ.


Фактично, сільрада протиправно розпорядилася землями сільськогосподарського призначення державної власності, а також тією, власники якої померли, а спадкоємці за законом чи заповітом відсутні чи не прийняли спадщину.


Так, з метою усунення допущених порушень, органи прокуратури області пред’явили позов, який постановою Львівського апеляційного господарського суду 19.07.2018 повністю задоволено.


Оскаржуване рішення органу місцевого самоврядування визнано незаконним, а товариство зобов’язано звільнити ці землі та повернути їх територіальній громаді.


Відтак, завдяки заходам, вжитих прокуратурою, підприємство звільнило згадану територію.


Виконавче провадження 25.06.2019 закінчено.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_zhovkivshchyni_pidpryiemstvo_nezakonno_vykorystovuvalo_80_gektariv_silgospugid_320350.html”

ТОП новости

Вход